O NÁS

Kamélie sú rodinná firma

pôsobiaca na trhu od roku 2010

Pôvodne čisto obchodná spoločnosť sa postupne preorientovala na výrobnú a od roku 2012 sa venujeme najmä produkcii betónových oplotení. V súčasnosti ponúkame niekoľko typov betónových oplotení v rôznych farebných prevedeniach a ako jedna z mála spoločností, tiež oplotenia s plnohodnotným vzorom na obidvoch stranách. Pri výrobe oplotení Kamélie používame chemické prísady a pigmenty svetových značiek. Samozrejmosťou je prané kamenivo, certifikovaná oceľová výstuž a kvalitný cement. Technický a skúšobný ústav stavebný v Žiline vykonal skúšky kvality a zhodnosti všetkých našich výrobkov. Sprostredkujeme pre Vás dopravu s vykládkou, kvalitnú montáž alebo poradenstvo, ak sa rozhodnete pre zhotovenie oplotenia svojpomocne.

Kvalitný cement

SUPERCEMENT

Používa sa pre betónové, železobetónové stavebné konštrukcie, malé betónové dielce a veľké dielce, ktoré sú vystavené veľkému mechanickému zaťaženiu.

Oceľová výstuž

Oceľ pre výstuž betónu

Oceľová žebrovaná výstuž válcovaná a tvarovaná za tepla typu B500B v tyčiach

Farebné prevedenia

Pigmenty Bayferrox

Svetlostály, odolný voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a alkalickému prostrediu vápna a cementu.

Certifikáty kvality

Technický a skúšobný ústav

Na vyžiadanie vieme poskytnúť / ukázať získané certifikáty kvality naších výrobkov prevedených v Technickom a skúšobnom ústave stavebný v Žiline.