Vzor kamenný plot

exkluzívna plotová doska vzor Kamenné ploty je vyhotovená z polyuretánových  zlupovacích foriem, ktoré  umožňujú vyrobiť veľmi plastický vzor a boli odliate zo skutočného kamenného oplotenia. Práve jeho vysoká členitosť a prevýšenie vzoru nám zabezpečí obzvlášť prirodzený vzhľad kamenného múru bez viditeľných  spojov. Jeho atraktivitu podčiarkuje aj rozličnosť reliéfu, ktorý sa vďaka štyrom rôznym druhom formy neopakuje.

Plotové dielce

Plotová doska vzor Kamenné ploty sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach v jednostrannom, obojstrannom aj kombinovanom prevedení.

 • Rozmer jednostrannej dosky vzor Kamenné ploty

  1,98m x 0,25m x 0,07m, váha 55 Kg

 • Rozmer kombinovanej dosky vzor Kamenné ploty a vzor Pieskovec

  1,98m x 0,25m x 0,07m, váha 55 Kg

 • Rozmer obojstrannej dosky vzor Kamenné ploty na obidvoch stranách

  1,98 x 0,25m x 0,11m, váha 85 Kg

Betónové oplotenia Kamélie je možné osádzať jednak do klasických hladkých stĺpov, ktoré sa kotvia do zeme 0,75m ako aj do stĺpov so vzorom kameňa. Hladké stĺpy vyrábame v dvoch dĺžkach a to 2,75m pre oplotenie s výškou 2m a 3,3m pre oplotenie s výškou 2,5m. Dlhšie stĺpy sa často používajú aj  v prípade, že je potrebné osadenie stĺpu do väčšej hĺbky.

Stĺpy

Firma Kamélie vyrába dva druhy stĺpov so vzorom kameňa a to stĺpy, ktoré sa zapúšťajú do zeme s dĺžkou 2,8m pre oplotenie s výškou 2m a stĺpy zo zalievacích stĺpových tvaroviek.

 • Zalievacia stĺpová tvarovka

  má rozmer 0,25m x 0,27m x 0,52m, váha 50Kg a vzor je na všetkých štyroch stranách.

Stĺp zo stĺpových tvaroviek je vhodný na obojstranné oplotenie a jeho flexibilita ho predurčuje na oplotenie vhodné aj na predzáhradky. Oplotenie z dosiek vzor Kamenné ploty osadených práve do mohutných stĺpov so strieškami Vám zaručí luxusný design, ktorý pristane ku každému domu.

 

Odtiene farieb

Naša ponuka betónových plôtov zahŕňa široký výber odtieňov, vďaka čomu si môžu naši zákazníci vybrať ten, ktorý najlepšie zapadá k ich domovom, okoliu alebo preferenciám. Naše plôty sú kompletnými farbami, čo znamená, že farba je namiešaná priamo do materiálu, čím sa zabezpečuje trvalá a jednotná farba po celú ich životnosť.

Betónové oplotenia Kamélie Vám zaručia krásne a najmä bezpečné bývanie. 

Kvalitný cement

SUPERCEMENT

Používa sa pre betónové, železobetónové stavebné konštrukcie, malé betónové dielce a veľké dielce, ktoré sú vystavené veľkému mechanickému zaťaženiu.

Oceľová výstuž

Oceľ pre výstuž betónu

Oceľová žebrovaná výstuž válcovaná a tvarovaná za tepla typu B500B v tyčiach

Farebné prevedenia

Pigmenty Bayferrox

Svetlostály, odolný voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a alkalickému prostrediu vápna a cementu.

Certifikáty kvality

Technický a skúšobný ústav

Na vyžiadanie vieme poskytnúť / ukázať získané certifikáty kvality naších výrobkov prevedených v Technickom a skúšobnom ústave stavebný v Žiline.