Vzor Nová bridlica

plotová doska vzor Bridlica sa ako všetky vzory vyznačuje krásnym hladkým povrchom betónu s minimálne viditeľnou poréznosťou. Jemný vzor štiepanej bridlice vyhovie každému vkusu.

Plotové dielce

Plotová doska vzor Bridlica sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach len v jednostrannom prevedení.

  • Rozmer panelovej dosky

    1,98m x 0,25m x 0,04m, váha 40 Kg

Betónové oplotenia Kamélie je možné osádzať jednak do klasických hladkých stĺpov, ktoré sa kotvia do zeme 0,75m ako aj do stĺpov so vzorom kameňa. Hladké stĺpy vyrábame v dvoch dĺžkach a to 2,75m pre oplotenie s výškou 2m a 3,3m pre oplotenie s výškou 2,5m. Dlhšie stĺpy sa často používajú aj  v prípade, že je potrebné osadenie stĺpu do väčšej hĺbky.

Stĺpy

Firma Kamélie vyrába dva druhy stĺpov so vzorom kameňa a to stĺpy, ktoré sa zapúšťajú do zeme s dĺžkou 2,8m pre oplotenie s výškou 2m a stĺpy zo zalievacích stĺpových tvaroviek.

  • Zalievacia stĺpová tvarovka

    má rozmer 0,25m x 0,27m x 0,52m, váha 50Kg a vzor je na všetkých štyroch stranách.

Stĺp zo stĺpových tvaroviek je vhodný na obojstranné oplotenie a jeho flexibilita ho predurčuje na oplotenie vhodné aj na predzáhradky. Oplotenie z dosiek vzor Kamenné ploty osadených práve do mohutných stĺpov so strieškami Vám zaručí luxusný design, ktorý pristane ku každému domu.

 

Odtiene farieb

Naša ponuka betónových plôtov zahŕňa široký výber odtieňov, vďaka čomu si môžu naši zákazníci vybrať ten, ktorý najlepšie zapadá k ich domovom, okoliu alebo preferenciám. Naše plôty sú kompletnými farbami, čo znamená, že farba je namiešaná priamo do materiálu, čím sa zabezpečuje trvalá a jednotná farba po celú ich životnosť.

Betónové oplotenia Kamélie Vám zaručia krásne a najmä bezpečné bývanie. 

Kvalitný cement

SUPERCEMENT

Používa sa pre betónové, železobetónové stavebné konštrukcie, malé betónové dielce a veľké dielce, ktoré sú vystavené veľkému mechanickému zaťaženiu.

Oceľová výstuž

Oceľ pre výstuž betónu

Oceľová žebrovaná výstuž válcovaná a tvarovaná za tepla typu B500B v tyčiach

Farebné prevedenia

Pigmenty Bayferrox

Svetlostály, odolný voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a alkalickému prostrediu vápna a cementu.

Certifikáty kvality

Technický a skúšobný ústav

Na vyžiadanie vieme poskytnúť / ukázať získané certifikáty kvality naších výrobkov prevedených v Technickom a skúšobnom ústave stavebný v Žiline.